Mersin Şehirler Arası Nakliyat | Baraj Nakliye } }
Çalışma Saatleri Pz - Pztsi- 08.00 - 20:30
Bize Ulaşın 05374092406
05314360212

Mersin Şehirler Arası Nakliyat

Mersin şehirler arası nakliyat en hızlı ve güvenli şekilde teslimat garantisi. Firmamız şehirler arası nakliyat alanında özenli çalışmaları  sayesinde her geçen gün müşteri  kazanmaya devam etmektedir. Firma olarak misyonumuz tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmektir. Adana evden eve nakliyat sektöründe de şubesi olan firmamız tüm Akdeniz bölgesine şehirler arası nakliyat alanında hizmet sunar.Şehirler arası ev taşımacılığı alanında uzman kadro ve en gelişmiş ekipmanlarla çalışmaktayız. Ülkemizin bütün il ve ilçelerine ev taşıma hizmetimiz var. Özellikle atama dönemlerinde memur ve çalışan kişilere en uygun nakliyat planları hazırlanır. Uygun fiyat oluşumu için tarih çalışması yapıyoruz.  Yani aynı istikamete taşınacak personeller belirlenir ve taşıma tarihleri aynı güne ayarlanarak iki müşteri eşyası aynı kamyona yüklenerek giderler yarıya bölünür. Şehirler arası taşımada insanlar bilmedikleri yerlere taşınıyor olabileceğinden teslimat zamanı asla gecikmez. Söz verilen tarihte eşyalar mutlaka teslim edilir. Sistem olarak eşya yükleme sırasında çalışan personel araçla birlikte eşya teslimine gider. Örneğin  mobilyaları kim söktüyse  taşınılan yerde o kurar.Ayrıca Eskişehir evden eve nakliyat şubemiz mevcuttur.

Mersin Pikap Nakliye

Mersin pikap nakliye hizmeti ile şehir içi taşıma işleriniz için küçük kamyonet tarzı araçlarımız mevcuttur. Mersin mini nakliye ve küçük kamyonet nakliyede tek adres.

mersin şehirler arası nakliyat

Mersin Şehirler Arası Nakliyat

Mersin şehirler arası nakliyat kuru yük taşımacılığı alanın da hizmet sunan firmamız ,ağır yük taşımacılığından parça yük taşımacılığı ve Mersin pikap nakliye hizmetlerine kadar bütün nakliye işlemlerini başarıyla yerine getirir. Şehir içi nakliyat için her boy araç temin edebiliriz. Ev eşyası taşıma işlerinizde sade araç yada sade eleman temin edilir. Mersin Ankara arası şehirler arası taşıma seferi haftanın 3 günü düzenli olarak yapılmaktadır. Bütün taşıma işlemlerinizde eşya yada yükler adres teslim alınır. Şehirler arası taşımacılıkta yükleme eşyaları istif etme çok önemlidir. Yollardaki engebe yada bozukluklar sebebi ile eşyalar sarsıntıdan zarar görebilir. Bu yüzden yükleme ne kadar basit görünse de aslında en önemli aşamadır. Firmamız her atama döneminde yüzlerce memur kardeşimizin evden eve nakliyat işini titizlikle yapmıştır. Her sezon yenilikleri takip eden ve nakliyat sektörüne katkılarda bulunan firmamız için esas olan dürüstlük dür. Para kazanmanın yanı sıra dost edinebilme de bir erdemdir Bu sebeple evlerini taşıdığımız müşterilerimiz veli nimetimiz dir anlayışı ile yola çıkarız.Eşyalar kendi eşyamız gibi hareket ederiz.


Facebook


Twitter


Google-plus