Mersin Nakliyeciler Sitesi | Aras Nakliyat } }

Mersin Nakliyeciler Sitesi

Mersin  nakliyeciler sitesi   taşıma hizmetleri için bizden her zaman araç temin edebilirsiniz. Gerek şehir içi gerekse şehirler arası her türlü yüke uygun aracımız mevcuttur. Kapalı yada açık kasa 40 ayak,tır ihtiyaçlarınızda aracınız anında kapınızda olacaktır.  Ayrıca ev eşyası taşımacılığı ve asansörlü taşımacılık içinde araçlarımız mevcuttur. Adana kamyon garajı içinde bulunan ofisimizden her zaman yardım alabilirsiniz. Verdiğimiz taşıma hizmetleri çok geniş yelpazeye sahiptir. Bu hizmetlerden bazıları ;

 • Parça Eşya taşıma
 • Kuru yük taşıma
 • Ziraat aleti taşıma
 • Paletli malzeme taşıma
 • Gıda malzemesi Taşıma
 • Ev eşyası taşıma
 • Moloz taşıma
 • Mobilya taşıma

Gibi pek çok alanda profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Nakliye araçlarımız son model  ve bakımlı araçlardan oluşur taşıma esnasında isteğe göre sigortalama işlemleri firmamız tarafından yapılır. Uzun mesafe taşımacılarımız, her bir müşterinin adım adım destek sağlarken, her biri kendi benzersiz ihtiyaçlarına yönelik tam çözümler aldığından emin olmak için çok çalışıyor. Uzun mesafeli hareketli hizmetlerimizi seçtiğinizde, değerli eşyalarınızı ve gönül rahatlığınızı bize teslim edebilirsiniz.

Mersin  Nakliyeciler Sitesi Tır Garajı

Mersin  tır garajımız aracılığı ile hacimli ve tonajlı yükleriniz için son model açık ve kapalı kasa tırlarımız mevcuttur. Tır taşımacılığı 27 ton ile sınırlıdır. Daha fazlası için ısrar etmeyiniz. Ticari taşımacılık ağırlık olarak hizmet vermekteyiz. Firmamızın  ticari taşıma şirketi olarak, bilgisayarlarınız ve mobilyalarınız için güvenilir çözümler sunarak her büyüklükteki işletmeyi taşımak için çok uygundur. Gelişmiş hava yolculuğu filomuz ve konveyörler, forkliftler ve gökyüzü vinçleri dahil olmak üzere özel donanımımız ürünlerinizin güvenliğini garanti edecektir. Türkiye ticari taşıyıcısı olmak, çeşitli seçenekler sunmamız bizim için önemlidir. Size sunulan özel taşıma hizmetleri şunları içerir:

 • Ofis Taşıma
 • Fabrika Taşıma
 • Kurumsal Taşıma
 • Sebze Meyve taşıma

Ekibimiz ön elemeden geçirilmiş ve oldukça eğitimlidir ve bilgisayar ve laboratuar ekipmanları gibi yüksek değerli ürünleri bile taşıyabilir, saklayabilir ve gönderebilir. Modern filomuz, değerli eşyalarınızı güvenli bir şekilde transfer etmek için tamburlu vinçler, merdiven çıkıcılar, konveyörler, forkliftler ve hatta gök vinçleri ile donatılmıştır. Depolama veya depolama hizmetlerine ihtiyacınız varsa, en yeni 25.000 metrekarelik tesiste gerekli tüm alana sahibiz.

Lojistik Hizmetleri

İşinizin başarısı, ürünlerinizin kusursuz bir şekilde aktarılmasına ve dağıtılmasına bağlıdır, bu nedenle herhangi bir Türkiye lojistik taşıyıcısına değil, en iyisine güvenmeyin. Baraj nakliyat. 1981’den bu yana her boyutta Türkiye  işletmesine hizmet vermektedir. Otuz yılı aşkın süredir rakipsiz hizmet ve binlerce memnun müşteri için Baraj, BBB onaylı bir işletme ve Adana nakliyeciler sitesi onaylı bir üyesi oldu. . Baştan sona düzenli Adana  lojistik hizmetleri için beklentilerinizi karşılayacak ve aşacağız.

Baraj Taşımacılık, hareketli endüstrinin önde gelen taşıyıcılarından  Adana nakliyeciler sitesi  acentesidir. Bu ortaklık bize herhangi bir taşıma, depolama ve teslimat gereksinimi için gerekli kaynakları ve kapsamlı destek ağı sağlar. Yalnızca Türkiye’deki 300’den fazla dost temsilciye ve dünyadaki sayısız kişiye erişim sayesinde, Adana ‘daki lojistik nakliyecilerin başa çıkması için hiçbir proje çok karmaşık veya uzun mesafeli değildir.

Ticari Taşınma Şirketi

Ticari bir hamle kadar önemli bir şey için, ofislerin ülkenin her yerinde bir yüzyıldan fazla bir süredir hareket etmelerine yardımcı olan uzmanlara güvenin – Baraj Nakliyat Dünya Klasında Yer Değiştirme! Ticari taşıma deneyiminizde tam memnuniyetinizi sağlamak için baştan sona sizinle birlikte çalışıyoruz. Bunu başarmak için sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır, ancak bunlarla sınırlı değildir:

Taşınma Öncesi Planlama

Benzersiz ihtiyaçlarınızı, zamanlamanızı ve bütçenizi karşılamak için mükemmel hareket planı ve hizmetleri geliştirmenize yardımcı olmak için sizi her zaman yüksek eğitimli bir Taşı Koordinatörü ile eşleştiriyoruz.

Özel Araçlar ve Ekipmanlar

Tüm ticari ofis ekipmanlarınızı güvenle ve güvenle taşıyabilen 100’den fazla özel araç filosuna ve hareketli ekipman parçalarına sahibiz.

Kurulum

Baraj , ticari yer değiştirme işleminizden sonra işinizi en kısa sürede yeniden başlamanıza yardımcı olacak eksiksiz bir kurulum ve montaj / demontaj hizmetleri yelpazesi sunar. Ayrıca, alan planlama ve danışmanlık, ofis ekipmanlarının yeniden yapılandırılması, yeni ürünlerin alınması ve teslim edilmesi ve daha fazlası için seçenekler sunuyoruz.

Taşınma Sonrası Analiz

Hizmetlerimizin resmi bir eleştirisi, faturanızın sunumu ve gözden geçirilmesi ve her şeyin güvenli bir şekilde ulaştığından ve ticari hareket deneyiminizden tamamen memnun kaldığınızdan emin olmak için bir talep incelemesi dahil olmak üzere ayrıntılı bir hamle sonrası analizi yapabiliriz.

Kayıt Depolama Yönetimi

Tüm kayıtlarınızı, kişisel veya hassas belgelerinizi ve daha az kullanılan dosyaları güvenli, alarmlı tesislerimizde saklayın. Baraj , ihtiyaç duyduğunuzda kolayca erişmenizi sağlayan karmaşık, bilgisayarlı envanter sistemimizle tüm dosyalarınızın güvenli bir şekilde saklanmasını, alınmasını ve yönetilmesini sağlar.

Ticari depolama

Baraj ,Türkiye ‘de ticari depolama ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek güvenli depolama olanaklarına sahiptir. Bilgisayarlardan ve masalardan hassas ekipman veya makinelere kadar, sizi koruduk. Ayrıca envanter alabilir ve saklayabilir, son teslimatları ve montajı yapabiliriz.

Ek olarak, şunları sağlıyoruz:

 • Ofis Taşımacıları
  Ekibimiz, ofisinizin hızlı ve kolay bir şekilde hareket etmesini sağlarken, iş akışınızdaki aksaklık ve aksaklıkları her zaman en aza indirir.
 • Ticari Yer Değiştirme
  Yüksek vasıflı ekibimizin bir sonraki ticari yer değiştirme yerinizdeki stresi biraz atmasına izin verin!
 • Bilgisayar Taşıyıcılar
  Tüm bilgisayarlarınızı ve ilgili donanımlarınızı güvenli ve güvenli bir şekilde yeni varış noktalarına taşıyabiliriz.
 • Kurumsal Yer Değiştirme
  Profesyonelliğimiz ve eşsiz müşteri hizmetine olan bağlılığımız, Amerikan Hareketli ve Depolama Birliği ile Daha İyi İş Bürosu ve Profersyonel taşıyıcılar  statüsünden bize akreditasyon sağlamıştır.
 • Ekipman Taşıma
  Baraj  ekibi, Amerikan Hareketli ve Depolama  prestijli tasarımına ek olarak,  (BBB) ​​ile rakipsiz bir “A +” derecesiyle gurur duyuyor.
 • Mobilya Taşıyıcılar Mobilyalarınız
  herhangi bir ev veya işyerinin büyük bir bölümünü oluşturur, bu nedenle taşımak için güvenilir bir taşıma şirketi ile birlikte çalışmanız çok önemlidir.
 • Cihaz Taşımacıları
  Buzdolabınızın, ocağınızın veya diğer büyük cihazlarınızın boyutuna aldanmayın; yine de düzgün taşınmaları için özel bakım ve hazırlıklar gerekir.
 • Alet Edavat taşıma
  Baraj  1905 yılında kapılarımızı ilk açtığımızdan beri işletmelere ve ailelere en sıra dışı eşyalarını bile taşımalarına yardım ediyor.
 • Trade Show Movers
  Baraj nakliyat depolama tarafından prestijli tanımlanmasına ek olarak, rakipsiz bir “A +” derecesine sahip, BBB tarafından onaylanmış bir şirket olarak, sektördeki en iyi nakliye şirketleriyle çalıştığınızdan emin olabilirsiniz. Baraj ‘u seçtiğinizde!
 • Elektronik
  Ne tür elektronik aksamlara ihtiyacınız olursa olsun, Baraj  deneyimli ekibi ve en yeni ekipman neredeyse her şeyi güvenli bir şekilde taşıyabilir!
 • Okul ve Üniversite Taşımacıları
  Baraj 1905’ten beri faaliyet göstermektedir ve kendimizi sektördeki en büyük ve saygın şirketlerden biri olarak kurduk.