Kuru Yük Taşımacılığı | Aras Nakliyat } }

Kuru Yük Taşımacılığı

Kocaeli Nakliyeciler Sitesi

Kocaeli nakliyeciler sitesi ve Marmara nakliyeciler terminali  üyesi olarak hizmet veren firmamız kuru yük taşımacılığı yapmaktadır. Kocaeli nakliyecileri olarak kurulun bu taşıma havuzunda sizlere kaliteli hizmet vermek için çaba harcayan firmamız kaliteden asla ödün vermez. Aynı zamanda İzmit nakliyeciler sitesi içinde ofisimiz bulunmaktadır.İzmit kamyon garajı içinde her zaman hizmete hazır araçlarımız bulunur.Kocaeli nakliyeci ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızdayız. Kocaeli Köseköy nakliyecileri oarak da her zaman araç temin edebiliriz. Ülke çapında Kocaeli şehirler arası taşımacılık yapan firmamız taşıma esnasında sigorta ve sözleşme garantisi ile sizlere güven vermektedir. Kocaeli Tır garajı içinde her zaman nöbetçi tır bulunmaktadır. En fazla 36 saat içinde teslimat yapacak şekilde hızlı bir alt yapıya sahibiz. Son model araçlarla hizmet vermekteyiz. Yük cinsine göre açık yada kapalı kırk ayak,10 teker,pikap ve tır araçlarımız mevcuttur. Ayrıca ağır yük taşımacılığı alanında hizmet veren 2 adet lowbet aracımız vardır. Yükleme işlemleriniz için mobil vinç ve forklift tarzı araçlar temin edip yardımcı olabiliriz. Adana evden eve nakliyat sayfası.

Hizmetler ve Servisler

  • Kocaeli parsiyel taşımacılık
  • Kocaeli parça eşya taşımacılığı
  • Kocaeli evden eve nakliyat
  • Kocaeli pikap nakliye
  • Kocaeli Adana arası çalışan nakliyeciler
  • Kocaeli nakliyat ambarları

Gibi alanlarda ekip ve araçlarla taşımacılık sektöründe lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.Kuru yük taşımacılığı yanı sıra Kocaeli evden eve nakliyat alanında firmamıza ait 2 adet modüler asansör ile hizmet veriyoruz. Ayrıca Profesyonel depo ve teslimat hizmetleri ile, eşyalarınızın depodaki profesyonel alım ve güvende depolamadan hızlı, güvenilir nakliye hizmetlerine iyi bir şekilde el altında olacağını bilerek rahatlayabilirsiniz. Havalı süspansiyon ve asansör kapakları, en kırılgan nesnelerin bile güvenli bir şekilde hedeflerine ulaşmasını sağlar.

Nakliye Hizmetleri

Özelleştirilmiş dağıtım hizmetleri ve uzmanlaşmış lojistik çözümleri ile depoculuk ihtiyaçlarınızın ve nakliye hedeflerinin tümünü karşılayın. Nakliyat Hizmetleri – Hem zaman hem de maliyet etkinliği yüksek, kapsamlı bir son teslimat hizmeti için Aras nakliyat & depolamay’a güvenin.

  • Adres Teslimi – Yerel alan deponuzdan müşterilerinize hızlı eve teslim ile alıcı memnuniyetini arttırın.
  • Adresten teslim alma – Adresten alma  servisleriniz için müşteri odaklı profesyoneller seçerek, uzman aktörler ürünlerinizi teslim edebilir ve daha sonra mallarınızı müşterinizin evinde kurabilir veya kurabilir.
  • Depolama ve Dağıtım –  herhangi bir boyutlu sevkıyat için kolaylıkla alıcı, depolama ve dağıtım çözümleri sağlar.

izmit kamyon garajı

izmit nakliyeciler sitesi