Hakkari Nakliyeciler Sitesi | Baraj Nakliye } }
Çalışma Saatleri Pz - Pztsi- 08.00 - 20:30
Bize Ulaşın 05374092406
05314360212

Hakkari Nakliyeciler Sitesi

Hakkari Nakliyeciler Sitesi

Hakkari nakliyeciler sitesi içinde hem kuru yük hemde evden eve nakliyat alanında çalışmalarımız devam etmektedir.Hakkari nakliyecileri olarak geniş çalışma ağına sahip olan firmamız Hakkari nakliyeci garajı içinde her zaman sizlere en iyi hizmeti sunar.

Ücretsiz web tabanlı nakliye yönetim sistemi (MLY) sayesinde, en iyi oranları ve şeritleri bulmayı kolaylaştıran önceden nitelikli LTL taşıyıcıları ağımıza doğrudan erişebilirsiniz. İstediğiniz zaman, tercih ettiğiniz taşıyıcılara navlun verin ve gönderim durum raporlarına erişin. Gönderim masraflarınızı en aza indirgemek için yönünüzü, şeritlerinizi ve modlarınızı optimize ediyoruz. TMS’mizin entegrasyonu basittir ve her yerden erişebilirsiniz.

Kamyon dolaşımından daha az nakliye karmaşık olmak zorunda değildir. Aras  Lojistik Hizmetleri, LTL gönderilerinizin büyük ya da küçük olmasına bakılmaksızın sık sık ya da seyrek olsun, LTL navlununuzu etkili bir şekilde yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz araçları ve teknolojiyi size sağlayacaktır. Bir an önce, gelen yükünüzü yönetmenize ve kapasite sağlamanıza yardımcı olabiliriz. Bize Yazın

Servisler

Uzman lojistik ekibinin sağladığı tüm avantajları kendi nakliye departmanınızı kurmanın maliyeti ve sıkıntısı olmadan yaşayın. Binlerce şirketin tedarik zincirlerini optimize edip yönettikten sonra, her müşterinin ihtiyaçlarının benzersiz olduğunu biliyoruz. Kapsamlı bir ticaret değerlendirmesinden sonra, nakliyenizi rekabet üstünlüğünüzden biri haline getirmek için özel bir özel lojistik uzmanı ekibi kuracağız.Yük taşıyıcılarının neye ihtiyaç duyduğunu biliyoruz: Arka ofis meşgul çalışmasıyla daha fazla zaman çekiliyor ve daha az zaman. milliyet taşıyıcı şebekesine katılmak, size konsolide faturalandırma ile düzenli bir arka ofis sağlama imkânı sunar, böylece elinizden geldiğince çok sayıda yük taşınabilir. Yüklemeler için harcadığınız her dakika boşa harcanan gelirdir. Basit teknolojimiz ve yüksek nakliye talebi, filonuzu gelir üretmeye odaklı tutacaktır. Adana evden eve taşımacılık için bize ulaşın.

  • Ücretsiz bir nakliye analizi
  • Muhasebe ve AP masraflarını azaltmak için konsolide faturalandırma
  • Tescilli nakliye yönetim sistemi ile entegre teknoloji
  • Gerçek zamanlı bildirimler ve ölçümler

 

  • Başlangıçtan varış noktasına kadar özellikleri izleme ve izleme
  • Ayrıntılı raporlama ve pazar güncellemeleri
  • Güvenilir kapasite
  • Özel hesap yönetimi eki