Antalya Şehirler Arası Nakliyeciler Sitesi | Baraj Nakliye } }
Çalışma Saatleri Pz - Pztsi- 08.00 - 20:30
Bize Ulaşın 05374092406
05314360212

Antalya Nakliyeciler Sitesi

Antalya nakliyeciler sitesi içinde hem kuru yük ve Adana evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Antalya nakliyecileri arasında Adana Antalya arası yük taşımacılığı yapan ender firmalardan biriyiz. Antalya nakliyeci arayışlarınızda müşteri temsilcilerimizden yardım alınız.Antalya kamyon garajı içinde ofisimiz mevcuttur. Antalya nakliyeciler kooperatifi üyesi olan firmamız ülke çapında hizmet vermektedir. Antalya parsiyel taşımacılık alanında  Antalya ambar usulü çalışan firmamız en fazla 36 saat içinde Ülkemizin her köşesine hizmet verebilmektedir. Antalya parça yük taşıma işleminde yükleriniz adresinizden alınır ve adresinize teslim edilir. Antalya Adana arası çalışan nakliyat firmasıyız. Antalya Adana arası nakliye işlerinizde bize ulaşın. Ev eşyası taşımalarında garantili şekilde paketleme yapılır ve eşyanız sigortalanır. Mobilya elemanlarımız güvenli şekilde montaj yapar.Alanya şehirler arası nakliyat alanında ülkenin her köşesine en fazla 36 saat içinde teslimat yapılır.Kuru yük taşımacılığında ise nakliyat sigortası yapılarak yükleriniz garanti altına alınmış olur. Antalya şehir içi nakliyat servisimiz  Antalya pikap nakliye başta olmak üzere her türlü araç temin edilir.

Antalya Nakliyeciler Sitesi

Antalya nakliyeciler sitesi  ve depolama hizmetimiz bulunmaktadır.

Aras Hareketli ve Depolama, en son teknolojiye sahip, güvenli, sanitize edilmiş depolama tesislerimizde size özel depolama alanı sunacak. Merkezi konumdaki binalar, korumanız için iklim kontrollüdür ve uygun oranlarda kısa veya uzun vadeli depolama için kullanılabilir. Hareketli ve saklama hizmetlerimizle sözleşme yaptığınızda, koruma ve rahatlık için tüm mobilyalarınızı ve eşyalarınızı eksiksiz bir ev içi madde halinde envanter yapacak, etiketleyecek ve kaydedeceğiz. Tüm mobilya gerektiği gibi sökülür, daha sonra depolama için hazırlıklı olarak saklama pedi sarılır ve / veya shrink sarılır!

İster hareket ettirmek, dağınıklığı gidermek veya yalnızca ekstra güvenli bir saklama alanına gereksinim duyarsanız, Aras Hareketli  ve Depolama’yıdeğerli değerlerimizi, en gelişmiş güvenli depolama konumlarımızda saklamaya eminsiniz. Milliyet Hareketli ve Depolama, iki önemli nedenden ötürü güvenlik ve kolaylık açısından diğer güvenli depolama tesislerinden farklıdır:

  • Güvenlik : ARas Hareketli ve Depolama, güvenli depolama konumu boyunca yüksek seviyede güvenlik sağlar; böylece en değerli değerlerinizden ve güvende olmanızdan emin olabilirsiniz. Bu güvenlik önlemi içeride ve dışarıda 24 saat gözetimin yanı sıra personelin birliğe refakat etmesini içerir
  • Kolaylık : Güvenli depolama tesislerimiz haftanın 7 günü açıktır ve Ücretsiz Otopark ve kapalı yükleme alanları içerir.