Adana Şehirler Arası Nakliyat-Taşımacılık|Milliyet Nakliyat } }

Adana Şehirler Arası Nakliyat

Adana Şehirler Arası Nakliyat

Adana şehirler arası nakliyat ve taşımacılık yapan firmamız sizlere garantili taşıma hizmeti sunar. Ülkemizin tüm il ve ilçelerine 24 saat içinde teslimat yapılır. Adana olmak üzere tüm illerde asansörlü taşımacılık imkanımız mevcuttur. Şehirler arası nakliyat için bizlere bir hafta önceden bildirmeli ve ücretsiz yapılan ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. . Bu bizlere zamandan kazanma ve doğru nakliyat planını oluşturma imkanı sağlar. Uygun fiyat politikası uygulayabilmemiz için aynı istikamete taşınan başka bir müşterimizin eşyasıyla sizin eşyalarınızı aynı araca yükleyerek maliyeti yarıya indiriyoruz. Böylelikle ekstradan ücret ödememiş oluyorsunuz. Şehirler arası nakliyat esnasında eşyalarınız uzun yola dayanıklı şekilde paketlenir. Mobilyalarınız tek tek sarılır. Beyaz eşyaların emniyet vidaları takılır ve paketlenir.Yükleme işleminin ardından sigorta poliçeniz ve sözleşmeniz sizlere teslim edildikten sora araç yola çıkar. Yeni evinizde eşyalarınız yerlerine yerleştirilir. Mobilyalarınız kurulur. Son kontroller yapılır ve eşyalarınız sorunsuz şekilde sizlere teslim edilir. Milliyet nakliyat olarak tamamen müşteri memnuniyeti olarak hizmet vermeye gayret gösteriyoruz. Bize Ulaşın…

Adana Şehirler Arası Taşımacılık

Adana şehirler arası taşımacılık hizmetimizde evden eve nakliyat dan ziyade kuru yük taşımacılığı yapılmaktadır.  Ağır yük taşımacılığından tutun,parsiyel taşımacılığa kadar pek çok seçenek mevcut. Aynı zamanda ambar ve kargo usulü çalışan araçlarımız mevcuttur. Adresten yük alma ve adrese yük teslim etme işlemlerini başarıyla yerine getirebilme alt yapısına sahibiz. İsteğe bağlı olarak telefon ihbarlı teslimat yada depolama hizmeti sunulmaktadır. Adana ilimizin tüm il ve ilçelerine adrese teslim yapılmaktadır.Adana nakliyeciler sitesinde ofisimiz bulunmaktadır. Adana organize sanayi nakliyeci arayışlarınızda bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Adana ilinde hemen her sanayi bölgesinde hazır aracımız bulunmaktadır. Adana organize sanayi nakliyeciler olarak sizlerin yerinden yükleriniz teslim alınır eleman temin edilir.

Milliyet nakliyat firmamız 21 senenin vermiş olduğu tecrübe ile sizlerin yanındadır. Tavsiye edilen nakliyat firmaları arasında yer almak bize her zaman haz vermiştir. Bu yüzden hizmet anlayışımız farklıdır. Yükleriniz kendi yükümüz gibi itina ile gözlem altında tutulur ve yerlerine en güvenli ve hızlı şekilde teslim edilir. İlkemiz daima kaliteli hizmet ve aldığı parayı hak etmektir.

Milliyet Nakliyat

Alper Genli