Adana Şehirler Arası Nakliyat Taşımacılık | Baraj Nakliye } }
Çalışma Saatleri Pz - Pztsi- 08.00 - 20:30
Bize Ulaşın 05374092406
05314360212

Adana Şehirler Arası Nakliyat

Adana şehirler arası nakliyat  kara yolu taşımacılığı yapan firmamız ülkemizde bütün iller arası çalışmaktadır. Adana organize sanayi bölgesinden,metal sanayi ve bütün ilçeler dahil olmak üzere hizmet ağımız geniştir. Parça yük  başta olmak üzere ağır yük taşımacılığı hizmetimiz mevcuttur. Firma olarak şehirler arası nakliye alanında 21 yıldan bu yana hizmet vermekteyiz. Her geçen gün gelişen araç filomuzla ülke çapında nakliye hizmeti veriyoruz. Her çeşit nakliye işinizde bizden yardım alabilirsiniz. Şehirler arası karayolu taşıma yetki belgelerimizi bu siteden sorgulayabilirsiniz. Ayrıca Eskişehir evden eve nakliyat taşınma deneyimlerinizde  sizlere  Takva Nakliyat tavsiye ediyoruz.Türkiye geneli şehirler arası nakliyat için bizde varız.

adana şehirler arası nakliyat
şehirler arası nakliyat

Adana Şehirler Arası Nakliyat

En Hızlı teslimat yapan Adana şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz sizlerin nakliye ihtiyacı doğrultusunda düzenlenmektedir.En küçük nakliye paketinden tutun tonlarca ağırlıkta yükleri şehirler arası taşıma kapasitesine sahibiz. Adana nakliyeciler sitesi içinde bulunan ofisimizle 7/24 iletişime geçebilir ve şehirler arası nakliye talebinde bulunabilirsiniz. Her türlü tır,kamyon,kırkayak ve küçük nakliye araçları ihtiyaçlarında sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Ayrıca ev eşyası taşımacılığı konusunda uzman kadro ve son sistem ekipmanlarla hizmet veriyoruz. Adana şehir içi nakliyat servislerimiz küçük ve büyük araçlarla sürmektedir.

Hava Yolu Şehirler Arası Nakliyat

Firmamız Adana hava yolu ile şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir. Aynı gün yetişmesi gereken yükler için hava yolu taşımacılık hizmetimiz hakkında bilgi almak için ofislerimize başvuruda bulunmanız gerekir. Firmamız deniz yolu şehirler arası nakliyat alt yapısını oluşturmak için ar-ge çalışmalarına devam etmektedir.

Hava Taşımacılığı

Firmamız Adana hava yolu ile şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir. Aynı gün yetişmesi gereken yükler için hava yolu taşımacılık hizmetimiz hakkında bilgi almak için ofislerimize başvuruda bulunmanız gerekir. Firmamız deniz yolu şehirler arası nakliyat alt yapısını oluşturmak için ar-ge çalışmalarına devam etmektedir.

Adana Şehirler Arası Nakliyat Sigorta İşlemleri

Taşıma esnasında sigorta işlemleriniz firmamız tarafından yapılacaktır. Yükleme yapılmadan önce sigorta poliçeniz yetkili personelimiz tarafından mail yolu ile yada elden teslim edilecektir. Firmamız sigortasız yüklemeleri kabul etmez. Bu yüzden ısrar etmeyiniz. Sigorta firmalarının kabul etmediği yüklerin zara görmesi anında firmamız sorumluluk kabul etmez. Hatta bu yönde sözleşme imzalanır. Adana şehirler arası nakliyat yapan en doğru firma ile karşı karşıyasınız. Bütün taşıma işlemlerimiz kanuni olarak yapılır. İllegal hiçbir taşıma işlemi firmamız tarafından yapılmaz.Facebook


Twitter


Google-plus

Ağır Yük Taşımacılığı

 Şehirler arası nakliyat ağır yük taşımacılığı servisimiz de 27 ton taşıma kapasitesine sahip araçlarımız mevcuttur. Mermer,demir ve tarzı nakliye işleri için araç tenin edebilmekteyiz. Lovbet tarzı araçlar ile hem hacimli hemde ağır yük taşımacılığı yaparız. Adana ilinden ülkemizin tüm illerine ağır yük taşımacılığı yapılır. Firmamız güvenlik sebebi ile çok ağır ve hacimli yüklerde zorunluluk olan öncü araçlar kullanmaktadır. Bütün yetki belgeleri ne sahip firmamızda her türlü yük taşıyabilme özelliğine sahip L1,K1,K3,C2 gibi belgeler ile çalışır. Şehirler arası kara yolu nakliyat esnasında sigortalı taşıma işlemleri tarafımızca yapılmaktadır. Ürün bedelini belirten fatura ile bize başvuru yaptığınızda sizlere her şekilde destek verilecektir.

Adana Şehirler Arası Nakliyat Zamanında Teslimat

Taşımacılık esnasında pek çok yetişmesi gereken yük mevcuttur. Sanayiciler,gıda sektörü,hatta ilaç sektörü gibi acil taşımacılık ihtiyacı duyan sektörler için ekspres şekilde yük taşımacılığı yapmaktayız. Yükler parça olsa bile zamanında teslim edilir. Bütün araçlarımızda tecrübeli ve çift şoför bulunur. Ülkemizin her köşesine en geç 24 saat içinde teslimat yapabilecek şekilde yapılanmış durumdayız. Eskişehir evden eve nakliyat sektöründe dahi zamanında teslimat yapabilen firmamızda söz verilen saat içinde teslimat yapılır. Tabi hava ve yol şartlarına etki edemeyiz yazdıklarımız normal koşullar için geçerlidir.

Parça Yük Taşımacılığı

Adana ilinden diğer tüm illere parça yük taşımacılığı hizmetimiz vardır.Aynı yöne giden parça ve hacmi küçük hafif yükler depolarımızda toplanarak ambar usulü nakliyat yapılmaktadır. Ülkemizin bütün şehirlerine parça yük taşımacılığı yapmaktayız. Bütün yükler adresleriniz den alınır ve adreslerinize teslim edilir. Soğuk zincir alanında üretilen ürünler frigo kasa araçlarımızla parsiyel olarak taşınır. Firmamızda hem açık hemde hem kapalı kasa araçlar bulunmaktadır.