Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatlarında Kampanya|Milliyet Nakliyat } }

Adana Evden Eve Nakliyat

 2017 Yılı Promosyonlu Adana Evden Eve Nakliyat

 Evden Eve Nakliyat Dev Kampanya  Tarih: 13.10.2017 Perşembe

12.10.2017 yılı Ekim ayı Adana evden eve nakliyat fiyatları açıklandı. Firmamız müşterilerine ücretsiz  evden eve nakliyat paketleme hizmeti sunulmaktadır.  Şehirler arası evden eve nakliyat esnasında paketleme ve sigorta ücreti alınmayacaktır. Şehir içi evden eve nakliyat ekim ayı kampanyalarımız ocak ayına kadar sürecektir.Evden eve nakliyat paketlerimizin hepsi kampanyalı ve promosyonlu olarak ay başından itibaren hizmetinize sunulmaya başlamıştır. Kampanyalı  evden eve nakliyat fiyatlarımızdan yararlanmak için sakın geç kalmayın. Kampanyamızdan yararlanmak için bir telefon yeterlidir. Ekiplerimiz 13.10.2017 tarihinde sizlere ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti uygulayacak ve eviniz kampanyalı fiyat dahilinde taşınacaktır. Taşınma sırasında yada taşınma işlemi bittikten sonra herhangi ek ücret talep edilmeyecektir. Elemanlarımızın yeme içme masrafları firmamıza ait olmakla beraber bahşiş istemeleri yasaktır. Sizinle sadece belirlediğimiz ekip başı elemanımız ilgilenecektir. Başlattığımız bu dev kampanya tamamen sizler içi hazırlanmıştır. Fiyatlarımız içinde asansör maliyeti,paketleme maliyeti,vergi,sigorta,küçük eşyaların toplanması,mobilyaların montajı hepsi dahildir.Eşyalarınız kapalı kasa kamyonlarla taşınacaktır. Bize Ulaşın..

Evden Nakliyat Dev Kampanya

Fiyatlarımız

Asansörsüz taşıma: 700.00

Tek Taraf Asansörlü: 800.00

Çift taraf Asansör:  900.00

Şehirler Arası: 2500-3000 arası Gidilecek mesafeye göre değişkenlik göstermektedir.

Yapmış olduğumuz sözleşmelerde sizlere sabit fiyat ve kaliteli hizmet sunulacağı açıkça belirtilir. Fiyatlar ve hizmetin içeriği eşyalarınız tespit edildikten sonra net olarak sizlere bildirilir.

İşleyişimiz küçük eşyalarınızın toplanması ile başlar.Daha sonra mobilyalar de monte edilir ve paketleme işlemine geçilir. Ardından eşyalarınız modüler asansör ile araca yüklenir. Yeni taşındığınız evde mobilya ve beyaz eşyalarınız yerlerine monte edilir.Oda oda dağıtım işlemi özenle yapılır ve taşınma işlemi son bulur. Ekiple başı taşınma işlemi sonrası son kontrolleri tapar ve sizinle iletişime geçerek onayınızı alır ve evden ayrılır. Firmamızın bir özelliği asıl adı satış sonrası hizmet olan taşınma sonrası hizmet anlayışıdır. Örneğin  ekiplerimiz evden ayrıldıktan sonra dolap kapaklarınızda ayarsızlık tespit ettiniz. Bize bildirmeniz halinde derhal çözüm üretilir. Firmamız asla ve asla oldu bitti anlayışı ile çalışmaz. Her ne kadar firma müşteri ilişkisi olsa bile ilk hedefimiz dost kazanmaktır.

Uzman Adana Evden Eve Nakliyat Firmaları

Uzman Adana evden eve nakliyat firmaları arasında en ilginç taşıma tekniklerine sahibiz. Milliyet nakliyat olarak kaliteyi ucuza sat gibi bir anlayışımız bulunmaktadır. Elemanlarımız özenle seçilir.Paketleme malzemelerimiz sürekli yenilenir. Müşterilerimizin isteğine göre yeni paketleme malzemeleri kullanılır. Taşınma işlemi hem stresli hem yorucu gelir. Bu yüzden firma olarak elemanlarımızı psikolojisi sağlam ve güler yüzlü bu işe dayanıklı insanlardan seçer. Taşınma yükü ve stresini tamamen üstümüze alıyoruz. Bütün sorumluluk bizdedir. En iyi şekilde hizmet veren Adana evden eve nakliyat firmaları arasında olma çabamız her geçen gün artmaktadır. İşin sonunda sizlerden teşekkür yada dua gibi tetikleyici sözler duymak bizlere her zaman haz vermiştir. Para kazanmanın yanı sıra insanların yardımına koşan bir firma olmak ve dost kazanmak en büyük gayelerimiz arasındadır. Bu yüzden firmamız ile iletişime geçtiğinizde şaşıracaksınız. Dostça yaklaşım ve ilgili güler yüzlü insanlar bulacaksınız. Milliyet Nakliyat bir aile firmasıdır. Müşterilerini aileden kabul eder ve ona göre davranır.

Güvenilir Adana Evden Eve Nakliyat Nasıl Olmalıdır ?

Sıkça Sorulan Sorular Adana Evden Eve Nakliyat
 • Adana evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

Fiyatlandırmayı oturduğunuz evin ve taşınacağınız evin bulunduğu kat belirler. Oda sayınız,gidilecek mesafe,toplama yapılıp yapılmayacağı fiyata etki eder.

 • Taşınma işlemi ne kadar sürer ?

Şehir içi taşıma sabah 7:00 civarında başlar ve öğleden sonra 14:30 gibi biter.Şehirler arası evden eve nakliyat süresi 36 saat içinde gerçekleşir.

 • Benim Yapmam Gerekenler Nelerdir ?

Eğer tam bir işlem istiyorsanız özel eşyalarınızı toplamanız yeterli olacaktır. Ayrıca evden eve nakliyat firmaları klima tarzı özel ustalık isteyen eşyalarınızı söküp takmaz. Toplam sizin tarafınızdan yapılacaksa mutfak araç gereç ve elbiselerinizi kolilere koymanız yeterlidir.

 • Evden Eve Nakliyat Nedir Ve Firma Nasıl Çalışır ?

Evden eve nakliyat ev eşyalarınızın bulunduğu evden taşınacağınız eve bütün eşyalarınızın paketlenmek ve de monte edilmek suretiyle taşınması işlemidir.Evden eve nakliyat eşyalarınız toplar.Mobilya ve beyaz eşyalarınızı de montaj ve montaj işlemini yapar.

Eşyalarım Zarar  Görürse Ne Olacak ?

Ev eşyalarınız eğer kaliteli Adana evden eve nakliyat firması ile anlaşırsanız zarar görmez. Doğal afet ve kaza gibi durumlar farklıdır. Bu durumlar için evden eve nakliyat sigortası ile eşyalarınız güvence altına alınır. Nakliyat sigortası ve sözleşme yapmayan firmalardan uzak durunuz.

 • Elemanların yeme içme masrafları kime ait?

Bu tamamen anlaşmaya bağlıdır. Müşterilerin öyle bir zorunluluğu yoktur. Tamamen eşya sahibinin özgür kararına bağlıdır.

 • Paketleme Nasıl Yapılacak ?

Paketleme baloncuklu naylon ile yapılmaktadır. Koltuklar streç film ile sarılarak üzerlerine baloncuklu naylon kapatılmaktadır.

Adana Evden Eve Nakliyat Tavsiye Edilen Bir Firma Nasıl Bulurum ?

Adana evden eve nakliyat tavsiye edilen firma bulmak için kısa bir araştırma yapınız. Bunu internet ortamından kolaylıkla yapabilirsiniz. Firma geçmişini araştırmanız hakkında yapılan yorumları bulmanız zor olmayacaktır. Zaten kaliteli bir firma size yaklaşımı ile kendini belli edecektir.Yukarıda yazdıklarımızın %60 ını yerine getiren bir firma başarılı olarak görebilirsiniz. Korsan firmalar ve komisyonculara dikkat ediniz. Komisyoncular sizinle anlaşıp işi ne olduğu belirsiz korsan firmalara aktarırsa başınız ağrır.

Kaliteli güvenilir firma şunları yapacak.

 1. Yüz yüze görüşme
 2. Ekspertiz
 3. Sözleşme
 4. Sigorta
 5. Sabit fiyat garantisi
 6. Kaliteli Paketleme
 7. Asansör Desteği
 8. Mobilya Eleman desteği
 9. Eşya Toplama ve Yerleştime

Bu hizmetleri garanti eden firmaları seçmelisiniz. Seçmelisiniz derken bu hizmetleri sözleşme ile sabitleyiniz. Telefon yada ınternet aracılığı ile görüştüğünüz kişilere kesinlikle  eviniz taşınmadan ödeme yapmayınız.

Günümüzde ınternet ortamında çok sayıda dolandırıcılık formülleri türemiştir. Bu sebepten dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Tüzel firmalar harici kişi ve kuruluşlarla kesinlikle iletişime geçmeyiniz. Ödeme yaptığınız kişiler ile yüz yüze görüşürek kimlik bilgilerini yada firma bilgilerini araştırıp doğrulayınız. Telefonda kimseye kimlik yada kredi kartı gibi bilgilerinizi vermeyiniz. Gerçek dürüst firmalar sizden bu tür bilgileri asla istemez. Evden eve nakliyat sektöründe sistem taşınma işlemi bittikten sonra ödeme yapılır şeklinde yürümektedir. Yada eşyanız yüklenir sözleşmeniz yapılır ödemenin yarısı alınır diğer yarısı eşya teslimatı sonrası alınır.

Bu şekilde olmalıdır. Aksi durumlar size maddi olarak zarar verebilir. Firmamızdan her türlü bilgiye ulaşabilir ve bu iş hakkında fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Milliyet Nakliyat Ailesi olarak yeni evinizin hayırlı olmasını dileriz. Bizimle yada bizsiz…..Esen Kalın….

 

 

Hazır İşler
 • Eskişehir Hamidiye Van Özal  Açık 40 Ayak   4500  TL TEMİZ
 • Kayseri Ağrı   Açık 13. 60  2500 TEMİZ
Summary
Milliyet Evden Eve Nakliyat
User Rating
3.5 based on 19 votes
Service Type
Milliyet Evden Eve Nakliyat
Provider Name
Alper Genli,
Yurt mahallesi,Çukurova,Adana-01170,
Telephone No.05374092406
Area
Adana Evden Eve Nakliyat
Description
Adana ilinde evden eve nakliyat firması olarak hizmet vermekteyiz. Asansör ve sigorta hizmetimiz mevcuttur. Bilgi için Bize ulaşın....05374092406