Adana Ev Taşımacılık | Baraj Nakliye } }
Çalışma Saatleri Pz - Pztsi- 08.00 - 20:30
Bize Ulaşın 05374092406
05314360212

Adana Ev Taşımacılık

Adana ev taşımacılık  konumuz Adana ilinde ev eşyalarının evinizden alınıp yeni taşınacağınız eve nakliyat işlemlerinin yapılması demek. Ön yazımızda Adana  evden eve nakliyat esnasında neler yaptığımızı kısaca anlatalım. Ev eşyalarının taşınması özen ve titizlik ister. Eşyaların toplanması,mobilyaların montaj işlemleri,beyaz eşyaların montaj işlemlerini hasarsız şekilde yapabilmek için tecrübe gerekir. Firmamız ve daimi elemanları tam 21 yıldan bu yana ev taşıma işi ile uğraşmaktadır.  Fiyatlandırmadan tutun nakliyat sigortasına kadar bütün işlemleri eksiksiz olarak yapıyoruz. Taşıma garantisi bizden.

Adana Şehirler Arası Nakliyat
Şehirler Arası Fiyat Teklifi almak için alttaki bağlantıya tıklayınız.

Adana evden eve taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık Eşyaların Toplanması

Adana evden eve taşımacılık için başlangıç olarak olarak bir elemanımız sizi ziyaret eder. Eşyalarınızı görerek size en uygun taşıma planını belirler. Taşınma günü ilk önce küçük ev eşyalarınızın toplanması yapılır. Bardak tabak kolilere yerleştirilir. Kitaplar ayakkabılar vesaire kolilere koyulur.Kısacası bütün küçük eşyalarınız toparlanır. Mutfak ardak tabak malzemeleri baloncuklu naylon yada beyaz kağıt ile sarılarak özel sandıklara yerleştirilir. Elbiseler için özel yapım askılı koliler mevcuttur. Yatak.yorgan tarzı eşyalarınız için hurçlarımız mevcuttur.

Adana evden eve nakliyat firmamız eşya toplama işini özel paketleme malzemeleri ile yapar.

adana evden eve taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık Mobilya Montaj İşlemi

Mobilyaların montaj işlemi gelişi güzel yapılamaz. Mobilyalar sökme işleminden sonra üzerinde bulunan vidalar sökülmelidir. Aksi halde sürtünmeden meydana gelecek çizikler oluşur ki bu istemedğimiz bir durumdur. Salon mobilyaları,çocuk odası,yatak odası bütün mobilyalar sökülerek profesyonel şekilde paketlenmeli dir. Firma olarak bu işi uzman personellerimiz tarafından profesyonelce yapıyoruz.Her ekibimizde mobilya montaj elemanlarımız mevcuttur.

Adana Evden Eve Taşımacılık Sigorta İşlemleri

Sigorta işlemleri eşyalarınız araca yüklenmeden önce yapılmış olur. Sigorta poliçeniz bir gün öncesi size teslim edilerek sigortalı taşımacılık işlemi gerçekleştirilir.Sigorta doğal afet ,kaza ,eşyaların hasar alması durumunda kapsam içidir. Tabi diğer sigorta işlerinde olduğu gibi eksper çağırılması gerekir. Rapor dahilinde hasarınızı sigorta firmaları karşılamaktadır. Ancak!!! Plazma televizyonunuz orjinal kutusu yok ise sigorta ve firmalar bunun sorumluluğunu üstlenmez.

Adana Yüreğir Asansörlü Taşımacılık

Adana Yüreğir asansörlü taşımacılık yapılması için bazı şartların yerine gelmesi gerekir. Ev kapıları çok küçük ise en geniş olan kısım seçilmelidir. Yada balkon,pencere gibi yerlerde demir şebeke var ise önceden tespit edilip sökülmesi gerekir. Dar olan kapı pencereye asansör kurmanın anlamı olmaz çünkü eşyalarınız geçmez. Asansörlü taşımacılık taşınacağınız kat ne kadar yükselirse fiyatıda o kadar artar. Asansör kurulamayacak bir pozisyon oluşur ise yerine fazla eleman getirilir ve fiyat yine yüksek olur. Kısacası asansörlü taşımacılık maliyetli bir işlemdir. Şehirler arası nakliyat için de yeni sitemizi inceleyiniz.


Fiyat Teklifi

adana evden eve nakliyat