Adana Asansörlü Nakliyat | Baraj Nakliye } }
Çalışma Saatleri Pz - Pztsi- 08.00 - 20:30
Bize Ulaşın 05374092406
05314360212

Adana Asansörlü Nakliyat

Adana asansörlü nakliyat ve evden eve nakliyat hizmeti. Asansör kiralama, ve asansörlü evden eve nakliyat.Milliyet Nakliyat olarak her koşulda asansör hizmeti sunabilmekteyiz. Evden eve nakliyat esnasında önceden ekspertiz hizmeti uygulayarak asansörün kurulacağı yeri tespit etmemiz gerekir. Asansörlü taşıma çağın en faydalı buluşlarındandır. Hem eşyalarınız merdiven boşluklarında hasar görmez hemde zamandan kazanmış olursunuz. Ayrıca işçi kardeşlerimizde eşyalarınıza daha çok hassas davranır ve yorulmamış olur. 21. Kata kadar çıkabilen asansörümüz mevcuttur. 1.Kat hariç diğer tüm katlara asansör kurulabilmektedir.  Bazı yüksek 1 katlarda asansör kurma imkanı bulunur. Asansörlü taşımacılık her ne kadar faydalı olsa da bir o kadar da tehlikeli bir iştir. Asansör kurulan yerin önemle seçilmesi ve etrafına emniyet şeridi çekilmesi hem kanunen hemde vicdanen zorunlu olamalıdır. Asansör mutlaka profesyonel ve bu iş için eğitim almış kişiler tarafından kullanılmalıdır. Aksi halde kötü kazalara yol açabilir ve insan hayatı tehlikeye girebilir.Bu yüzden firma olarak personellerimiz özenle seçilir.Milliyet Nakliyat..

Adana Asansörlü Taşıma Şirketleri  Asansör Ücretleri

Maalesef bazı ilçelerde asansör kurulamamaktadır. Adana evden eve nakliyat işlemi sırasında  Asansörün olmadığı ilçeler ya ile çok uzak yada maliyetleri çok yüksek olduğundan dolayı asansör kurulamamaktadır. Bu gibi durumlarda ya bina asansörü kullanılır yada takviye eleman ile taşıma işlemi gerçekleştirilir. Örneğin balkon kapılarınız eşyalarınız geçmeyecek kadar küçük ise asansör kurmanın hiçbir  anlamı yoktur. Yada asansörün kurulacağı arazi engebeli yada elektrik telleri geçiyorsa asansör kesinlikle kurulamaz. Aşırı rüzgarlı ve yağışlı havalarda asansör kurulamaz.Asansör bina önüne 90 derecilik bir açı ile yanaşamıyorsa asansör kurulamaz . Güney doğu ve doğu bölgelerinde terör olayları nedeniyle bazı bölgelere asansör girememektedir. Bu gibi durumlarda anlaşmaya bağlı olarak taşıma planı oluşturulur ve takviye eleman ile taşıma işlemi gerçekleştirilir. Diğer illere asansör götürme imkanımız olmadığı için gidilen illerdeki firmaların asansörleri kiralanarak asansörlü taşıma işlemi yapmaktayız.

Kaliteli hizmet anlayışından asla ödün vermeyen firmamız taşıma işleminin olumlu yönde sonuçlanması için elinden geleni yapar. Her koşulda yaptığı işin arkasında durur. Taşınma işlemi zordur ve insanların mağdur olmaması için bütün alt yapısı ile hizmet sunar.Milliyet Nakliyat…Adana Şehirler Arası Nakliyat