Evden Eve Nakliyat

adana evden eve nakliyat firmaları

Adana Evden Eve Nakliyat Firmaları

Adana evden eve nakliyat firmaları arasında seçim yapmak gün geçtikçe zorlaşıyor. Bütün firmalar çağın getirdiği yenilikleri kullanmaya başladı. Hemen hepsinde büyük buluş modüler asansör mevcut. Adana evden eve nakliyat firmalarının paketleme sisteminden tutun,mobilyaların montajını yapmasına kadar süper hizmet anlayışı var. Hatta mutfak eşyalarınızı bile toplayıp sizi bu zahmetten kurtarıyorlar. Yapmanız gereken doğru firmayı seçmek ve sadece bir telefon etmek .Onlar gelip eşyalarınız görüyor ve size en uygun planlamayı yaparak evinizi taşıyorlar. Verilen ücretler gerçekten size çok gelebilir ancak bugün bir eleman ücreti iş başı 100 Türk Lirası .Evinizi asansörsüz olarak 700 Türk Lirasına taşıttığınızı düşünecek olursak firmaya kalacak para 200 tl yi geçmez. Verilen emek ve yapılan işçilik karşısında inanın devede kulak demek doğru olur.

        Rekabet Ortamı

Kişisel düşüncem rekabetten yanadır. Ancak evden eve nakliyat firmalarının çoğalması nedeniyle komik fiyatlar verilmesi sektörün kanayan yarası haline gelmiştir. Bunun başlıca sebeplerinden birisi korsan firmaların çok olması.Korsan bir firmaya evinizi düşük fiyatlara taşıtabilirsiniz ancak emin olun istediğiniz hizmeti alamayacaksınız.Ya eksik eleman gelecek,ya düzgün malzme kullanılmayacak yada bir komisyoncunun eline düşmüş olacaksınız ki bu en kötüsü. Bu gibi durumlarda işiniz herhangi bir firmaya komisyon karşılığı devredilecek.O firmanın kaliteli olup olmadığı tamamen şans. Adana şehirler arası nakliyat işlemleri.

Tavsiyemize Kulak Verin

Firma seçerken mutlaka yüz yüze görüşün.Sözleşme yapılmasını sağlayın.Eşyalarınızın ve evinizin konumunu belirlemelerini isteyim.Size gelecek aracın plakasını ve şoförün telefonunu alın.Mümkünse firmanın kendi logosunu taşıyan aracın gelmesini isteyin .  Bu yazımızın devamını okumak için bizi takip etmeye devam edin Milliyet Nakliyat Ailesi.

Adana Evden Eve Taşıma Firmaları

Evden eve taşıma yapan firmalar eşyalarınızı toplama,paketleme,mobilya montaj gibi işlemleri yapmakla yükümlüdür. Aksi halde evden eve nakliyat firması özelliğini kaybetmiş olur. Paketleme,mobilya montaj işlemleri olmaz ise normal hamallar ile de bu işi yapılabilir. Ekiplerimiz içinde mobilya montaj konusunda çalışan arkadaşlar özel seçilmiş kişilerden oluşur. İşe başlamadan önce mobilya montaj konusundaki tecrübeleri ölçülür. Gerçek mobilya montaj ustaları işe alınır ve her türlü mobilya montajı yapılır.